Czym Jest Funkcja Cash-out W Zakładach Bukmacherskich?

Cash Out Circumstance Bukmachera Co In Order To, Na Czym Polega, Jak Działa?

Content

Gracze obstawiający u bukmacherów stacjonarnych znają w?a?ciwie model systemowy – stawiamy na du?o wydarzeń, a jeżeli część z nich nie „wejdzie” – zostaje nam nagroda pocieszenia. Przedstawiamy dokładne opisy na jakich zasadach można skorzystać z opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu u legalnych bukmacherów. Nie myl opcji cash-out dla zakładów sportowych z terminem, którego niektóre serwisy używają do określenia wypłat.

Wiadomo, że możesz przegrać wszystko, jeżeli chociaż alle zakład będzie niepoprawnie obstawiony. Za pomocą funkcjonalności cash away zwyczajnie domykasz zakład i inkasujesz środki za wygrane a few typów – unikasz w ten sposób ryzyka przegranego zakładu i utraty postawionych środków. Czasami może się zdarzyć, że oferowana kwota cash-out będzie tylko nieznacznie niższa od kwoty jaką możemy wygrać. Warto wtedy zastanowić się, czy opłaca się ryzykować dla paru złotych więcej, nawet jeśli został nam mecz, company do którego rezultatu jesteśmy przekonani watts 100%. Szczególnie t przypadku jeśli dane zdarzenie odbywa się dopiero następnego dnia, bądź jeszcze później. Większość legalnych operatorów online ma w swojej ofercie cashout.

Rzeczowo, Przejrzyście Wyjaśniamy Czym Jest Cash Out There I U Jakich Bukmacherów Jest Dostępny

Skorzystanie z cashoutu możliwe jest tylko i wyłącznie wtedy, kiedy opcja wcześniejszego zamykania jest dostępna. Nie możemy skorzystać z cashoutu, jeżeli gramy za środki bonusowe (ale można oczywiście sprawdzić, jaki aktualnie Totalbet added bonus posiada w ofercie). Opcja cash-outu dostępna jest także w Betfanie, który obok Betclic recenzja jest jednym z najmłodszych stażem bukmacherów. Pozostałe nierozstrzygnięte zakłady muszą być dostępne w ofercie bukmachera. Zaświecenie się odpowiedniego przycisku informuje o tym, że z opcji cash out możesz skorzystać mostbet.

 • Zakłady na wyścigi konne obejmują wynik wyścigu, miejsce, watts jakim koń zajmie metę, czy nawet specjalne zakłady na konkretnego jeźdźca.
 • Ta taktyka może się udać wy??cznie u bukmachera, któremu” “zdarza się “zasypiać ze zmianą kursów“.
 • Zamknięty wcześniej kupon spowoduje zwrot przynajmniej części pieniędzy.
 • Aby skorzystać z . opcji cash out, gracz powinien monitorować rozwijający się mecz i podjąć decyzję, kiedy uzna, że to korzystniejsze niż czekać na zakończenie spotkania.
 • Ta funkcja jest popularna wśród obstawiających, ponieważ pozwala na wcześniejsze wypłacenie pieniędzy za zgłoszony kupon.

Skontrowanie polega na postawieniu zakładu przeciwnego do tego, co wybraliśmy watts pierwszym przypadku. Wówczas niezależnie od rozstrzygnięcia wygramy jakieś pieniądze i zabezpieczymy nasz bankroll. Aby odnosić sukcesy w świecie bukmacherskim, potrzebny jest zdrowy rozsądek we unikanie działania pod wpływem emocji.

Bukmacherzy Unces Wyplata Early Funds Out Najlepsi Bukmacherzy Z Cash Away, Cash-out Zakłady Sportowe, Co To Jest Cash-out I Więcej!

To doskonała opcja zwłaszcza podczas długich meczów, gdzie kondycja zawodników może się zmieniać. Wyjaśnimy zatem, czym dokładnie jest ta opcja i jak działa t praktyce. Skupimy się także na mechanice i zastanowimy się nad korzyściami i potencjalnym ryzykiem, związanym z korzystaniem z . tej opcji. Nasze wskazówki dotyczące typowania piłki nożnej są” “tworzone przez profesjonalistów, ale nie należy rozpatrywać ich jako gwarancji wygranej.

 • Nie brakuje u nas również specjalnych promocji dla stałych klientów, którzy już od dłuższego czasu mają konta na naszej stronie, a również chcieliby otrzymywać specjalne benefity.
 • Warto pamiętać, by na bieżąco sprawdzać warunki cashoutu u bukmacherów, z których usług korzystasz.
 • Poza tym dobrym zobrazowaniem sensu oraz idei cash outu jest prosty przykład.
 • Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z . instytucjami oferującymi pomoc w leczeniu i actually wyjściu z nałogu hazardowego.
 • Cashback to zwrot części wpłaconej kwoty / postawionego zakładu na konto bonusowe.

Warto też od razu wyjaśnić, że cash-out to zupełnie coś innego niż cashback. Te two pojęcia bywają bowiem nagminnie mylone przez początkujących graczy, a great odnoszą się do zupełnie odrębnych spraw. Cashback jest rodzajem bonusu bukmacherskiego, który polega na zwrocie stawki zakładu (pomniejszonej o 12-procentowy podatek od gier) em konto użytkownika, jeśli zakład okaże się nietrafiony. Cash-out jest natomiast opcją umożliwiającą wykonanie pewnego rodzaju zagrania i in order to jej przyjrzymy się bliżej w tym artykule.

Legalni Bukmacherzy On-line – Najpopularniejsze

Z tego zestawu zmienną jest tylko kurs aktualny, gdyż stawka i kurs pierwotny nie ulegają zmianie. W dużym skrócie i uproszczeniu można powiedzieć, że cashout zależy od widzimisię bukmachera. Faktem jest, że legalni bukmacherzy w Polsce raz udostępniają tę opcję, a raz nie und nimmer mostbet aplikacja.

 • Najprawdopodobniej nie odzyska dzięki” “temu posunięciu całej postawionej kwoty (choć i actually tak może się zdarzyć), ale przynajmniej jej znaczną część.
 • Niektórzy bukmacherzy pozwalają na wcześniejsze wypłacenie gotówki wy??cznie z zakładów AKO (przedmeczowych), podczas gdy inni oferują wypłatę gotówki także unces zakładów LIVE.
 • Tak, funkcja cash out zazwyczaj jest dostępna em żywo podczas trwania wydarzenia sportowego.
 • Bukmacher w sytuacji wcześniejszego zamknięcia zakładu zastosował zielony przycisk, który pojawia się na kuponie.
 • Całkowity kurs po przemnożeniu na tym kuponie wynosi 15. 66, a gracz zagrał stawką w wysokości 15 PLN.

Oznacza in order to, że jego propozycja w każdej chwili może zniknąć z Twojego konta typerskiego. Dlatego też rekomendujemy, abyś z góry ustalił sobie restriction gotówkowy cashoutu we jak tylko się on pojawi, in order to z niego skorzystał.”

Bukmacherzy Z Cash-out

Funkcja cashout jest dostępna u większości legalnych polskich bukmacherów. Niezależnie od tego, bądź obstawiasz piłkę nożną, a może CSGO, możesz spotkać się z opcją wcześniejszego zamknięcia kuponu. Pomiędzy poszczególnymi bukmacherami mogą występować pewne różnice w rozliczaniu i dostępności funkcji cash out. Dlatego przygotowaliśmy dla Was tabelkę ze wszystkimi zakładami bukmacherskimi, które mają taką funkcję w swojej ofercie.

 • Na stronie lvbet bonus znajduje się dokładny opis, manual opisywanej funkcjonalności.
 • BETTERS jest bukmacherem on-line, a to oznacza, że nie znajdziesz” “t Polsce naszych punktów stacjonarnych.
 • Z czasem coraz więcej legalnych bukmacherów włączy do swojej oferty opcję cash-out.
 • Z drugiej strony w porównaniu z zakładami mhh żywo, ma du?o wad.

Bo wypłacając cash-out zawsze masz gwarancję, że wygrana będzie wyższan od kwoty twojego wkładu na kupon. Po skorzystaniu z opcji cashout nie ma już możliwości wycofania się z tej decyzji (zanim obstawisz, drugim jak wygląda na temat Fortuna recenzja). Nasi wschodni sąsiedzi strzelili gola i prowadzą jeden perform zera.

Definicja Cash-out: Co To Jest I Jak Działa?

Prosimy, abyś zawsze obstawiał odpowiedzialnie i wyłącznie t taki sposób, na który możesz sobie pozwolić. Prosimy zapoznać się z zasadami, aby uzyskać lepszy wgląd we wszelkie informacje. Jeśli mecz idzie po Twojej myśli, jednak watts dalszej części spotkania może jeszcze du?o się zmienić, jest to dużo bezpieczniejsza opcja niż czekanie do końca rozgrywki. Cash out jest przydatny również, gdy nie idzie po Twojej myśli, company pozwala na zminimalizowanie strat. Trzeci pod względem udziału bukmacher na polskim rynku już niebawem zaoferuje cash out.

Każdy portal podchodzi do niej indywidualnie, więc tidak naprawdę to, na ile będzie dla nas korzystna, zależy od konkretnej oferty serwisu. Co więcej, kiedy cash away niedostępny, to nie znaczy, że taki stan będzie utrzymywał się zawsze. Niektórzy bukmacherzy dopiero dopracowują tę funkcję i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nasz zespół ekspertów stworzył ten praktyczny przewodnik, żeby pomóc graczom zrozumieć, czym jest coraz częściej spotykany w ofertach bukmacherów cash-out. Dzięki temu mamy nadzieję, że dowiecie się, watts jakich sytuacjach wskazane jest skorzystać z tej funkcji, skąd się w ogóle wzięła i dlaczego polscy bukmacherzy tak długo ociągali się z jej wprowadzeniem.

Najlepsi Bukmacherzy Unces Opcją Cash-out

W Betclic możecie dokonać “skeszowania” także wówczas, gdy jego kwota jest niższa z stawki, za jaką obstawiliście swój coupon. Istnieją tez nieco bardziej zaawansowane metody korzystania z wypłaty pieniędzy, a jedna z nich dotyczy sytuacji kreczu tenisowego. Jest to sytuacja, w której jeden z tenisistów rezygnuje z gry unces przyczyn zdrowotnych. Bukmacherzy nie lubią tego rodzaju sytuacji i różnie je interpretują – czasem obstawiający odzyska zagraną stawkę, a czasem po prostu ją straci.

 • Może bowiem okazać się, że nie udało się trafić pozostałych zdarzeń i w efekcie przegra się wszystkie postawione pieniądze.
 • Sądzę, że do końca 2018 roku każdy soft-bukmacher (bukmacher dla graczy rekreacyjnych) będzie miał opcję cash-out w swojej ofercie.
 • Z założenia u wszystkich działa on tidak samo, jednak keineswegs wszędzie skeszujesz kupon na identycznych warunkach.

Przyczyn może być wiele, alcohol cash-out zawsze jest niedostępny dla kuponów, na których znajduje się minimum alle błędny typ. Jeżeli znalazłeś valuebet, the potem chcesz go “sprzedać”, korzystając z opcji cash-out, to be able to kluczowe znaczenie ma to, czy kontrując zakład (grając w przeciwną stronę) także grasz valuebet. Temat cash-out jest związany po części z . surebetami, po części z tradingiem, a po części z” “kontrowaniem zakładów. Aby dobrze “poczuć temat”, powinieneś zapoznać się z tymi wszystkimi artykułami.

Betters Pl – Ocasion Na Zakłady Online

Tak, wiele bukmacherów umożliwia korzystanie z funkcji cash out na zakładach akumulacyjnych” “lub kombinowanych. Możesz funds out’ować cały coupon lub wybrane selekcje na kuponie, t zależności od oferty bukmachera. Pełny cash out to funkcja, która umożliwia graczowi pełne wycofanie zakładu przed jego zakończeniem. Gdy ta funkcja jest dostępna, obstawiający mogą zdecydować się em natychmiastowe zakończenie zakładu i otrzymać z powrotem część swojej stawki.

Jeśli chcesz zamknąć wcześniej kupon, nie może się na nim znajdować żadne przegrane zdarzenie. Jeśli ciekawi Cię yak Noblebet oceniają inni gracze, sprawdź recenzję Noblebet opinie. Możesz także sam wystawić notę temu bukmacherowi poprzez nasz formularz oceny bukmachera. Jeśli chcesz zamknąć zakład w Betclic możesz skorzystać z opcji Betclic cash out. Dokonasz tego zarówno na kuponach AKO, grunzochse i pojedynczych zakładach. Oczywiście, aby spieniężyć kupon przed czasem nie może znajdować się na nim żadne przegrane zdarzenie.

Strategie I Wow Taktyki Związane Z Cashoutem

Cashoutu można użyć u tego buka na wydarzeniach rozgrywanych na żywo (live), jak we tych postawionych przed rozpoczęciem spotkania (pre-match). Podstawową zasadą wczesnej wypłaty pieniędzy jest to, że nie otrzymuje się pełnej kwoty. W niektórych sytuacjach stanowi to formę zabezpieczenia (wygram mniej, ale chociaż wygram), a watts innych odkucia się w sytuacji, gdy przegranie kuponu jest niemalże pewne (lepszy rydz niż nic). Oczywiście firmy bukmacherskie nie wprowadziły tej opcji dlatego, że tak bardzo troszczą się o graczy. To dla nich rozwiązanie bardzo opłacalne, w praktyce nakładające drugą marżę na ten sam zakład.

Inteligentni gracze obstawili, że Modrić wygra Złotą Piłkę, a po kilku dobrych meczach w jego wykonaniu na Mistrzostwach Świata, kursy na wygraną Modrica w tym plebiscycie znacząco spadły. Ostatecznie Modric wygrał Złotą Piłkę, alcohol wielu graczy zdecydowało się na skorzystanie z funkcji cash out, aby zamknąć swoje zakłady ze sporym profitem. Tego typu strategia działa w przypadku każdego zakładu długoterminowego. Koniecznie sprawdź, czy Twój bukmacher oferuje funkcję cash out na konkretny rynek.

Cash Away Co To Watts Zakładach Bukmacherskich?

To oznacza, że nie muszą czekać na wynik zakładu i mogą uniknąć ryzyka utraty całej stawki, jeśli coś idzie keineswegs tak. Jednak pełny cash out może jednocześnie oznaczać, że obstawiający rezygnują z . potencjalnie większych wygranych, jeśli zakład był na dobrej drodze do zwycięstwa. Po wyborze odpowiedniego bukmachera należy zarejestrować się w serwisie we przejść przez proces weryfikacji – zwykle trwa to dosłownie chwilę. Po udanej rejestracji możemy obstawić nasz pierwszy zakład i cieszyć się z opcji cash outu, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

 • Cash out to zamknięcie zakładu i rozliczenie typów watts chwili, kiedy keineswegs wszystkie obstawione poprzez typera mecze zostały rozegrane.
 • Wirtualni piłkarze i zawodnicy są generowani przez computer, który oblicza ich umiejętności i zagrania za pomocą statystyk i typowego dla zakładów sportowych elementu szczęścia.
 • Oczywiście zakłady tego typu są niezwykle rzadkie we trudne do znalezienia, proces ich odnajdywania jest karkołomny i actually czasochłonny, a całość najczęściej jest mało opłacalna.
 • Co więcej, funkcja cashoutu nie jest też całkowitą anulacją kuponu, czyli zrezygnowaniem z gry we możliwością 100% zwrotu poniesionych kosztów.
 • Zakłady systemowo nie podlegają wcześniejszemu zamykaniu zakładu (jeśli chcesz,” “sprawdź, jaka jest na temat bukmachera Betfan recenzja).

Czasami wybór ten jest niedostępny, a niekiedy nie współpracują z nim kupony survive. Te wszystkie powody sprawiają, że należy wcześniej przeanalizować bieżącą ofertę zakładów bukmacherskich. Cashout to opcja zamknięcia kuponu bukmacherskiego przed rozstrzygnięciem spotkania lub kiedy jeszcze trwa. Jeżeli dany bukmacher oferuje opcję cashoutu, gracz może wycofać wcześniej zawarty zakład bukmacherski. Zwykle korzysta się z . tej usługi on-line, gdy spotkanie sportowe nie idzie po myśli typera. W BETTERS mamy również innowacyjną propozycję dla wszystkich fanów sportów wirtualnych.

Live

Podobnie, jak watts przypadku gier karcianych, tak również watts sportach virtualnych zakłady rozliczane są po zakończeniu każdej rundy. W sportach wirtualnych obstawiasz głównie em podstawie własnego przeczucia, a także statystyk, które są dostępne. Pamiętaj jednak, że o wyniku w końcowym rozrachunku decyduje algorytm, a nie umiejętności zawodników, ponieważ nie są to prawdziwe wydarzenia sportowe, a jedynie symulacja.

 • Zamknięcie zakładu i wypłata stawki sprawiają, że powstaje szereg pytań i wątpliwości.
 • Wówczas gracz może skorzystać z opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu i od razu zarobić na czysto 240 zł lub poczekać na końcowe rozstrzygnięcie i ewentualnie zainkasować pełną wygraną.
 • Dzieje się tak dlatego, że w zakładach przedmeczowych ktoś może wypaść z drużyny z powodu kontuzji lub innych okoliczności lub też trener może wprowadzić carry out” “drużyny nowych zawodników.

Wiąże się on z koniecznością jednoczesnej gry circumstance różnych bukmacherów w taki sposób, aby zabezpieczyć wszystkie możliwe scenariusze danego spotkania (np. wygrana obu tenisistów). Oczywiście zakłady tego typu są niezwykle rzadkie i actually trudne do znalezienia, proces ich odnajdywania jest karkołomny i actually czasochłonny, a całość najczęściej jest mało opłacalna. Gracze zakładów bukmacherskich nie mają rzecz jasna obowiązku korzystania z funds outu. To po prostu jedna z . opcji, której można, ale nie nale?y używać w trakcie obstawiania. Poza tym są różne inne funkcje poza funds outem, którymi można się zainteresować.

Czy Funkcja Cash Out Jest Dostępna Na Wszystkich Rynkach Zakładów Sportowych?

Istnieją dwa przypadki, w których obstawiający korzystają z tej opcji – gdy zakład jest bliski wygranej lub gdy zakład jest bliski przegranej. W pierwszym przypadku, gracz akceptuje niższą kwotę od bukmachera, aby uniknąć niespodzianek. W drugim przypadku, gracz sprzedaje swój zakład za kwotę niższą niż jego pierwotna stawka, aby ograniczyć straty. Korzystanie z funkcji cash out najcz??ciej” “nie und nimmer wpływa na ewentualne bonusy lub promocje oferowane przez bukmachera. Bonusy i promocje zwykle są związane z określonymi warunkami, a cash away jest oddzielną funkcją.

 • Zawieszenie cashoutu to sytuacja, w której bukmacher tymczasowo uniemożliwia skorzystanie unces funkcji cashoutu na danym zakładzie.
 • Jeśli opcja cash-out dostępna keineswegs jest, możesz ją sobie stworzyć “ręcznie” obliczając wartość stawki do skontrowania.
 • Przyjmijmy, że możemy dostać 60 złotych, tracimy więc 40% naszej stawki zamiast a hundred PLN.
 • Przynosi ona bukmacherowi bardzo wymierne korzyści, a wielu amatorom, nieznającym się mhh liczbach, wydaje się być atrakcyjna.

Więcej informacji o bonusach LV BET znajdziesz w naszej recenzji LV BET opinie. BETTERS oferuje szeroką gamę zakładów bukmacherskich na sporty wirtualne To zakłady, które cechuje błyskawiczna akcja i actually dostępność non cease. Z pewnością chciałbyś wiedzieć czym różnią się zakłady na sporty wirtualne od zakładów esportowych. Sporty wirtualne to nic innego, jak konfrontacja algorytmów. Wirtualni piłkarze i zawodnicy są generowani przez komputer, który oblicza ich umiejętności i zagrania za pomocą statystyk i typowego dla zakładów sportowych elementu szczęścia. Nieprzewidywalność tego typu zakładów watts BETTERS czyni u wyjątkowymi, co zgodnie podkreślają sympatycy wielkich emocji i dreszczyku niepewności.

Korzystać Unces Funkcji Cashout Lub Nie?

Jeden mecz już się zakończył, a następny jeszcze się nie rozpoczął. W dzisiejszych czasach wielu bukmacherów pozwala na wcześniejsze wypłaty nawet za mecze rozgrywane z poślizgu przedmeczowego. Zawieszenie cashoutu to sytuacja, w której bukmacher tymczasowo uniemożliwia skorzystanie z funkcji cashoutu na danym zakładzie.

 • Tak zwany Zakład Bezpieczny oraz Maxi Kombi nie podlegają funkcjonalności cash outu.
 • Na koniec warto dodać, że dostępność opcji cash-out uzależniona jest od kursów nierozliczonych zdarzeń, pozostających na kuponie.
 • Popularna kontra jest unces reguły bardziej opłacalna niż cash away i przynajmniej keineswegs jest się zależnym od tego, lub operator akurat ją udostępni.

Na kuponie nie może znajdować się żadne przegrane spotkanie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji, bukmacher poinformuje Cię jaką kwotę otrzymasz wycofując się. Opcja cashout możliwa jest w ramach zakładów single, ako w ramach oferty przedmeczowej i na żywo. Jeśli interesują Cię inne opinie graczy na temat tego bukmachera, zachęcamy do sprawdzenia recenzji w artykule PZBuk opinie. Zamieszczone w tamtym miejscu opinie innych graczy z pewnością rozświetlą Ci sytuację na temat tych zakładów.

Używanie Funkcji Cash Out

Bukmacher w sytuacji wcześniejszego zamknięcia zakładu zastosował zielony przycisk, który pojawia się na kuponie. Jest to znacznik um treści „Sprawdź cashout” po lewej stronie zaraz obok stawki. Nie ma su żadnych innych obostrzeń, oprócz tego, że kupon musi zawierać same wygrane zakłady lub, mówiąc inaczej, nie może być żadnego przegranego.

 • W dużym skrócie i uproszczeniu można powiedzieć, że cashout zależy od widzimisię bukmachera.
 • Staramy się za to dbać o wszystkie z najważniejszych sektorów, aby nasi gracze byli zadowoleni.
 • Niemniej na ten second sytuacja jest taka, że nasze orły muszą strzelić przynajmniej dwie bramki, aby zwyciężyć.
 • BETTERS to nowoczesny, polski bukmacher oferujący legalne zakłady online.

Zakłady online mhh stronie BETTERS. pl możesz obstawiać przez 24h na dobę. W naszej” “ofercie znajdują się nie tylko typy przedmeczowe, długoterminowe, czy też zakłady live, ale również sporty wirtualne oraz gry karciane. Aby skorzystać unces opcji cash away, gracz powinien monitorować rozwijający się mecz i podjąć decyzję, kiedy uzna, że to korzystniejsze niż czekać na zakończenie spotkania.

Najczęstsze Błędy Graczy W Bukmacherce Jak Nie Obstawiać? [poradnik]

Cash out u tego bukmachera może być użyty watts zakładach pre-match oraz “na żywo”. W typach Maxikombi i actually Bezpiecznym Zakładzie – cash out nie będzie proponowany przez tego bukmachera. STS wykorzystuje prawo do zamknięcia kuponu wtedy, jeśli żadne z wydarzeń nie zostało sklasyfikowane jako przegrane. Cash out u bukmacherów online jest już tak samo popularny, jak mobilne aplikacje. Wcześniejsze rozliczenie kuponów jest w zakładach internetowych Fortuny, STS, Superbet, Betfan lub forBET.

 • Sprawdź typy i kursy na mecz Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund w STS!
 • Oczywiście bukmacherzy nie und nimmer zawsze oferują taką możliwość, dużo zależy od okoliczności t danym spotkaniu, minuty jego trwania, przebiegu itp.
 • Tabela poniżej prezentuje wszystkich najlepszych” “bukmacherów, którzy uwzględniają watts swojej ofercie opcję cash-out.
 • Nie ma technische universit?t żadnych innych obostrzeń, oprócz tego, że kupon musi zawierać same wygrane zakłady lub, mówiąc inaczej, nie może być żadnego przegranego.

Z założenia u wszystkich działa on tidak samo, jednak keineswegs wszędzie skeszujesz kupon na identycznych warunkach. Zasady różnią się niuansami i szczegółami, dlatego też sprawdziliśmy i przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne opcje cashoutów. Ostateczna oferta cashoutu może zależeć z wielu czynników, takich jak na przykład wynik meczu, czas gry, a także szacowane prawdopodobieństwo sukcesu danego zakładu. Przedwczesna wypłata to także sposób na pozyskanie środków w sytuacji, kiedy nie mamy pieniędzy na postawienie zakładu kontrującego. Popularna kontra jest unces reguły bardziej opłacalna niż cash away i przynajmniej nie jest się zależnym od tego, lub operator akurat ją udostępni.